Home > Õpijuhis > Moodle juhis

Moodle juhis

Organisatsioon ja juhtimine e-kursuse kõik õppematerjalid on veebis vabalt kättesaadavad.

Kursusel osalemiseks ja hindamiseks on vajalik kirjalike tööde esitamine, teiste õppijate ja õpetajaga suhtlemine õpetaja poolt pakutud õpihaldussüsteemis või klassiruumis.

Kuressaare Ametikooli õppijatele on "Organisatsioon ja juhtimine" mooduli tööde esitamiseks, aruteludes osalemiseks ja tagasiside saamiseks loodud Moodle kursus.

Sellel osalemiseks on vajalik Moodle õpikeskkonnas registreerumine aadressil https://moodle.ametikool.ee/, juhul kui ei ole juba eelnevalt Moodle kasutajaks registreeritud.

Organisatsioon ja juhtimine kursus asub Jane Mägi kursuste rubriigis ja kannab nime õpperühm_org_ja_juhtimine_õppeaasta.

Tööde esitamine ja aruteludes osalemine Moodles toimub vastavalt töökavale ja õpetaja poolt antud tähtaegadele. Osaliselt toimub õppetöö kontakttundidena. Õpetajapoolne tagasiside esitakse Moodles või klassis. Hinded on jälgitavad Moodles.

English site Title